Свою Україну любіть — літературний «патріотичний салют», організований активістами літературної творчої спілки «Елітер», суть якого полягала у тому, що автори зі всієї України та із за кордону надсилали свої твори, присвячені Україні та її Незалежності на електронну пошту спілки. Роботи опрацьовувалися та виставлялися для обговорення на сайті спілки. Збір робіт тривав з 5 по 24 серпня 2011 року, свої роботи подало більше ста авторів. В результаті проекту вирішено було видати книгу, однойменний альманах, презентація якого проводилась 9 листопада 2011 року до Дня Української писемності і мови.

На презентацію завітали хмельницькі автори Оксана Радушинська, Анжела Пампурак та Марія Дем’янюк, гості з Вінничини Анатолій Притуляк та Юрій Зозуля, кияни Лариса Магдалінська, Тетяна Яровицина, Ірина Лавренкова, чернівчанка Галина Російчук та рівнянин Віктор Непомнящий.
Як розповідає голова правління літературної творчої спілки «Елітер» Лілія Стасюк, альманах став кульмінацією Всеукраїнського творчого проекту з однойменною назвою, де взяли участь більше сотні авторів з України, Криму, навіть з-за кордону – США, Португалії, Польщі, Ізраїлю тощо. Під час презентації присутнім розповідали історію створення альманаху, автори читали власні патріотичні твори та обговорювали майбутні проекти. За активну участь у творенні альманаху усіх нагородили дипломами та пам’ятними листівками із власними віршами.

На завершення учасники презентації провели акцію «Підняти українську книжку»: за допомогою повітряних кульок запустили в небо макет української книжки, аби показати, яких висот вона може досягти, якщо кожен докладе до цього певних зусиль.

«До речі, аби привернути увагу громадськості до проекту та донести до читачів патріотичні думки авторів, у Хмельницькому попередньо провели громадську ініціативу «Ближче до людей»: патріотичні авторські вірші розміщували у громадських та людних місцях. Таку ж акцію незабаром планують влаштувати у Львові», – каже пані Лілія.

Протягом презентації гості ознайомились із альманахом, творчістю авторів що взяли участь у ньому, проведено акцію «Підняти Українську книжку».

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть