Бараненко Олена Богданівна, народилася 21 грудня 1980 року у м.Калуш, Івано-Франківської області.

У 1987 році вступила до першого класу Калуської середньої школи №2.

У 1991 – до першого (п’ятого) класу Калуської гімназії, яку закінчила у 1998 році.

Того ж року стала студенткою 1-го курсу геологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Після закінчення університету, в статусі магістра екології, у 2003-ому році вступила до аспірантури Інституту Геології та Геохімії Горючих Копалин HAH України (м. Львів), де і працюю.

Творча та громадська діяльність. 

З 1995-ого року – член Спілки Української Молоді в Україні. Була дописувачем місячника «Крилаті» та членом редакційної колегії гімназійної газети. У травні 2009 року заснувала групу «Поезія – це завжди неповторність» у соц. мережі ВКонтакті. Один з організаторів творчих зустрічей групи «Поезія…», учасник чисельних літ. зустрічей, творчих вечорів, читань та фестивалів. Переможець (1 місце) першого всеконтактного турніру, 2010 рік. Дипломант (2 місце) осіннього туру поетичного конкурсу «Злато Слово» арт-порталу сучасного мистецтва «ART-Cross», 2009 рік. Пише українською та російською мовами.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Свою Україну любіть», «Чебрецевий цвіт», «Капли росы», «Мистецькі грані», «22:07:39»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть