Буй Олександр Іванович, народився 15 серпня 1957р. в с. Улашківці, Чортківського р-ну, Тернопільської обл.

В 1964 році поступив в перший клас Улашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де й закінчив 10 класів у 1974 році.

В цьому ж році поступив на механіко-машинобудівний факультет Львівського політехнічного інституту, який закінчив у червні 1979 року, за фахом інженер-механік автотранспорту. З вересня 1979 року по жовтень 1981 року служив лейтенантом, начальником автослужби дивізіону в Білоруському воєнному окрузі. 3 1981р. по 1989 р. працював завгаром в Борщівській Сільхоспхімії. Потім в інших організаціях м.Борщова за фахом. З квітня 2000 року по даний час працює інженером з ОП і ПБ в м. Борщів ТФ ПАТ "Укртелеком". 

 

 

 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

 

Публікації: «Свою Україну любіть», «На крилах надій», «Краю мій Борщівський, краю стоголосий», «Над Борщевом світанки рожеві», «Терни» – власна книга.

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть