Данильчук Дмитро Васильович, народився 29 червня 1979 р. в м. Києві.

У 1986 році вступив до першого класу Київської загальноосвітньої школи І-ТТІ ступенів № 123, де й закінчив 11 класів у 1996 році.

Цього ж року вступив на філологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, який закінчив з відзнакою у червні 2001 року. У липні – серпні 2001 року працював коректором видавництва «Українська енциклопедія» ім. М.П. Бажана. З вересня 2001 року по вересень 2004 року навчався в аспірантурі Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. У січні 2007 року успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю «українська мова» (тема дисертації – «Поетичний синтаксис Василя Стуса в аспекті художньої комунікації»). З жовтня 2004 року працює асистентом кафедри мови та стилістики Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 

 

 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

 

Публікації: «Гранослов-2006», «Lithium-6», «Свою Україну любіть»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть