Данилюк Наталія Василівнанародилася 4 березня 1981 року в селищі Перегінське, Рожнятівського району, Івано-Франківської області.

В 1987 році вступила в перший клас Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, де й закінчила 11 класів у 1998 році.

У 2000 році поступила в Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника на філологічний факультет (спеціальність:українська мова та література), який закінчила у 2005 році, здобувши кваліфікацію спеціаліста.

З жовтня 2006 року влаштувалася на посаду педагога-організатора в Перегінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-5», «Сопілка часу», «Дніпро. Літературно-художній журнал», «Українське слово. Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть