Дзісяк Ярослав Ігоровичнародився 18 серпня 1979 р. в місті Чортків.

В 1986 році поступив в перший клас Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, де й закінчив 11 класів у 1996 році.

У цьому ж році поступив у Чортківський інститут підприємництва та бізнесу Тернопільської академії народного господарства, отримавши диплом спеціаліста. З жовтня 2001р. поступив до аспірантури Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, при кафедрі «Нової і новітньої історії та методики її викладання», яку закінчив у 2004р. (стаціонарна форма навчання). У 2002 році обраний депутатом Чортківської районної ради. У 2006 р. обраний депутатом Чортківської районної ради другої каденції. У 2006 році відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук. З 2006 р. працює викладачем Чортківського інституту підприємництва та бізнесу Тернопільського державного економічного університету. У 2009р. – долучився до літературного об’єднання при Тернопільській організації НСПУ та до літературної студії «На каменях» у Чорткові, у 2010р. – до клубу Творчих особистостей при районному краєзнавчому музеї. Має ряд наукових і публіцистичних праць та статей. Прозові й поетичні твори друкував в місцевій пресі, альманасі «Подільська толока» та власних виданнях.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-6», «Поетичний мандрівець. Рейс: Осінь – літо – зима», власна книга «Сонце, що росте»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть