Гулак Ірина В’ячеславівнанародилася 12 липня 1981р. в м.Рівне.

В 1988 році поступила в перший клас Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, де й закінчила 11 класів у 1998 році.

В цьому ж році поступила на стаціонарне відділення екології та землевпорядкування за спеціальністю землевпорядкування та кадастр (нині, Рівненського національного університету водного господарства та природокористування), який закінчила з відзнакою у червні 2003 року. З жовтня 2003 року по квітень 2006 року працювала спеціалістом II категорії підвідділу з ведення землеустрою та реформування земельних відносин у Рівненського районного відділу земельних ресурсів (нині, Рівненське ДЗК). З травня 2006 року по листопад 2007 року працювала на посаді головного інженера в ПП«Любомльземпроект».

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-6»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть