Крижко Вікторія Олександрівнанародилася 28 січня 1988р. в м.Запоріжжі.

В 1995 році вступила до першого класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78. Разом із загальною освітою, отримувала ще й художню, три роки навчаючись у запорізькій художній школі. 11 класів загальноосвітньої школи закінчила у 2005 році.

В цьому ж році вступила на факультет журналістики Запорізького національного університету, який закінчила у червні 2010 році. Останній рік навчання закінчувала заочно, паралельно працюючи консультантом у торгівельному центрі і позаштатним кореспондентом газети «Индустриальное Запорожье». У червні ж 2010 року влаштувалася до багатотиражної газети Запорізького заводу феросплавів, де працює і нині. Додатково, деякий час була журналістом-фрілансером жіночого журналу «Стильная», а також є постійним автором Інтернет-журналу «Qli», де веде свою колонку «Жіноча логіка».

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-5»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть