Лашок Лідія Михайлівнанародилася 25.06.1984р. в с. Струсів Теребовлянського району, Тернопільської області.

Закінчила в 2006р. Тернопільський медичний університет ім. І . Я . Горбачевсько, фармацевтичний факультет за спеціальністю клінічний провізор. Після закінчення працювала в аптеці «Тов ремеді ЛТД», звідки і пішла в дикретну відпустку. Одружена. На даний момент проживає в м. Тернопіль. Віршує з 1998року. Друкувалися твори в газеті «Вільне життя». Зараз пробує себе на теренах прози. Готується до друку книжечка з дитячими віршиками .

Чому Арджуна?

Арджуна – це в перекладі на санскрит означає білий, світлий. Ще це ім’я належить одному з індуських богів, що був воєнним лідером. Він також вів автобіографію Кршни, був його другом. Арджуна – це був просвітлений чоловік, якому доручалося поширювати святе індуське писання.

А ще – це дерево, що застосовується у медицині. Кора цього дерева виявляє тонізуючі властивості, використовується при серцевих захворюваннях, шкірних, як ранозагоюючий засіб, має антисептичні властивості. Це ім’я вміщує в собі багато позитивних рис, що цілком мирно співіснують між собою

Кожна людина живе декількома життями одночасно. Ми всі маємо безліч масок, що допомагають нам комфортно почуватися в різних обставинах. Лідії псевдонім допомагає реалізовувати себе, як автора власних творів. Це, наче роль, яку вона грає окремо від реального життя. Співпереживає з героями своїх оповідань, переосмислює їхні дуки, страждає, радіє, плаче, кричить разом з ними. Під цим іменем авторка живе на аркушах паперу, такою, якою є на даний момент той чи інший герой. Проте в реальний світ дівчина повертаюся Лідією – дружиною, мамою, другом, що не має спільних рис з творчою натурою, яка ховається за Арджуною. В житі потрібно бути практичною, тверезою, міцною. А це аж ніяк не вдається поєднати з мрійливістю та романтичністю. Для неї псевдонім – це образ, який одягає, коли пише свої твори. Саме таким чином їй вдається вдало передати внутрішній стан героїв, чи описувати ту чи іншу атмосферу стосунків. Читаючи цей псевдонім, у людей виникатиме асоціація з чимось світлим, з допомогою, з завойовником, що несе на кінчику свого пера перемогу.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-6»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть