Марченко Ірина Миколаївнанародилася 24 грудня 1988 року в с.м.т.Клесів.

У 2005 році закінчила спеціалізовану курсову підготовку за спеціальністю “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)” у корпорації “Харківський торговельно-економічний інститут” з оцінкою відмінно.

З 1 вересня 2007 року вступила до Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», де і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Журналістика» та здобула кваліфікацію бакалавра журналістики.

У 2011 році продовжила навчання в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука для отримання кваліфікації спеціаліста журналістики.

Працювала позаштатним журналістом в таких друкованих ЗМІ, як «Сарненські новини», «Діалог», «Вільне слово», «Сьомий поверх», «Qli» та в західній інформаційній корпорації «ZIK», журнал «Ключ».

Вперше творчий матеріал автора, як один з найкращих був опублікований у 2000 році, в одному з дитячих шкільних журналів. А згодом, вже у 2008 році стала переможницею конкурсу «Клуб закоханих».

З березня 2011 року є головним редактором власної щомісячної молодіжної газети «божеVільні». Кольорова газета на 8 сторінок, включає в себе безліч розважальних рубрик і виходить як самвидав. З березня 2011 року стала постійним автором незалежного літературно-художнього альманаху “Lithium”

  Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-2», «Lithium-3», «Lithium-4»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть