Мазіліна Юлія Іванівнанародилася 15 вересня 1988р. в м. Буринь Сумської обл.

У 1994 році була зарахована до першого класу Губиниської загальноосвітньої школи № 1, де й закінчила 11 класів у 2005 році.

В цьому ж році вступила на факультет журналістики Запорізького національного університету на контрактне відділення.

З 2006 по 2008 рр. проходила практику в студентських газетах «Запорізький університет», «Дзига»; на студентському телебаченні «Юніверс», а також у районних газетах м. Новомосковська: «Присамарська нива», «Новомосковська правда»; на радіо КП «Новомосковська радіоредакція», в 2009 р. виступила на телеканалі М2 естрада «Народні поети складають куплети».

У 2009 році отримала базову вищу освіту в напрямку підготовки «Журналістика» та здобула кваліфікацію бакалавра. В цьому ж році вступила до магістратури факультету журналістики Запорізького національного університету. Опублікувала наукову статтю у всеукраїнському щомісячному науково-технічному журналі «Технополіс» на тему «Не просители, а партнеры».

У 2010 році закінчила Запорізький національний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Журналістика»; отримала кваліфікацію журналіста, викладача вищого навчального закладу, наукового співробітника.

2010 року видала поетичну збірку під назвою «Корінням – у минуле, гіллям – у майбутнє».

З 15 травня по 5 липня – приймала активну участь в підготовці регіонального проекту «Дніпропетровський Сад Слави».

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: власна збірка «Корінням – у минуле, гіллям – у майбутнє»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть