Мосаєв Юрій Володимирович, народився 26 лютого 1985р. в м.Запоріжжя.

У 2002 році поступив на факультет управління на спеціальність соціальна робота і Гуманітарного університету «Запорізький інститут державного та муніципального управління», який закінчив у червні 2007 року отримавши кваліфікацію «магістр соціальної роботи». З вересня 2007 року по серпень 2009 року працював викладачем та старшим викладачем кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету (який є правонаступником ГУ «3ІДМУ»), паралельно навчаючись в аспірантурі того ж університету. В лютому 2011 року присвоєно науковий ступінь кандидата соціологічних наук. З липня 2011 року переведений на посаду доцента кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету.

В жовтні 2010 був кандидатом в депутати Запорізької міської ради за мажоритарним округом №15 за ініціативи ВО «Громада». З серпня 2010 року керівник Шевченківської районної організації політичною партії «Рідна Вітчизна». З травня 2011 член громадської ради з питань тендерної рівності при Запорізькій міській раді.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-5», «Lithium-6»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть