Ратов Віталій Вікторович, народився 9 серпня 1985 р. в місті Дніпропетровськ.

В 1992 році поступив в Дніпропетровську Школу-гімназію № 136; в 1997 році переходить до Середньої Загальноосвітньої Школи № 129 міста Дніпропетровськ.

Шкільне навчання закінчив (10 та 11 класи) в 2003 році у Середній Загальноосвітній Школі №11.

В цьому ж році поступив до Дніпропетровського Поліграфічного Училища № 53, на базі 11 класів, в групу за спеціальністю друкар високого та плоского друку, який закінчив у липні 2004 року.

З 2004 року працює за спеціальністю в поліграфічному центрі фірми ООО «Бюро-М». З 2005 року переходить на інше місце роботи, яким стала приватна типографія ООО «РА Віват», де й працює і по сьогоднішній день. З 2009 року публікує свої твори в інтернеті на поетичних сайтах.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-6»

Підтримав проект «Свою Україну любіть…» буде опублікований в альманасі.

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть