Російчук Галина Віталіївна, народилася 3 липня 1994р. в смт. Лужани, Кіцманського району, Чернівецької області.

В 2000 році пішла в перший клас Лужанської загальноосвітньої школи І-III ступенів, де й закінчила 11 класів у 2011 році.

У 2008 р. паралельно поступила в Буковинську малу академію наук на хіміко-біологічне відділення, яку закінчила у 2011 році. Захистила наукову роботу (м. Київ).

В цьому ж році поступила на факультет педагогіки психології та соціальної роботи, спеціальність «практична психологія» Чернівецького Національного університету, де зараз і навчаюся. У 2011 році – лауреат (стипендіат) у номінації «поезія» Всеукраїнського мистецького конкурсу «Нові Імена України» (м. Київ)

 

 

 Асоційований член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

 

Публікації: «Свою Україну любіть», «Я служницею зорям була», газети «Вільне життя», «Освіта Буковини»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть