Сандалюк Роман Юрійовичнародився 23 квітня 1988р. в м. Гайсині Вінницької обл.

В 1995р. вступив у перший клас Гайсинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Закінчив 11 класів у 2005р. За період навчання в 10-11 класах ставав призером шкільних олімпіад з інформатики та олімпіади з біології. Призер районних олімпіад та учасник обласної олімпіади з інформатики.

В 2005р. вступив до Брацлавського агроекономічного коледжу ВДАУ на 2-й курс. Освоював спеціальність «Банківська справа». В період навчання брав участь в обласних змаганнях з Гирьового спорту, на яких зайняв 4-е місце і здобув 3-й розряд з даного виду спорту. У 2007р. закінчив навчання з відзнакою. Цього ж року вступив на третій курс до Вінницького інституту економіки. Через кілька місяців припинив навчання за власним бажанням. 2008р-2009р 4 місяці працював в одній з банківських установ м. Гайсина. Потім менеджером-консультантом комп’ютерної техніки в м. Києві до листопада 2009р. 2010р. вступив до Уманського педагогічного університету на спеціальність вчителя фізики та інформатики. На початку 2011р. завершив навчання за власним бажанням. З лютого 2009р працюю оператором 1С в магазині м. Гайсина. Два роки активно займаюся пауерліфтингом, брав участь в місцевих змаганнях з даного виду спорту.

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-4», «Lithium-6», «Гайсинський вісник»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть