Стасюк Лілія Сергіївнанародилася 29 серпня 1988 року у місті Хмельницькому. 

У 2005 році поступила на фінансове відділення Хмельницького кооперативного коледжу. З 2007 року продовжувала навчання у Львівській комерційній академії до отримання кваліфікації магістр «Економіки підприємства». З грудня 2010 року аспірант кафедри «Економіки та управління підприємствами» Хмельницького національного університету. З березня 2010 року член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», з грудня 2010 року член редакційної колегії альманаху «Медобори». З жовтня 2010 року співредактор альманаху «Lithium».

Член Літературної творчої спілки «Елітер», Голова Правління

Публікації: «Медобори-4», «Медобори-5», «…Хліб наш насущний…», «…Не введи нас у спокусу…», «…Вибав нас від лукавого…», «…Хай прийде царство твоє…», «…Ми прощаємо винуватцям нашим…», «Lithium-1», «Lithium-2», «Lithium-3», «Lithium-4», «Будьмо», «Озброєні словом», Антології сучасної новелістики на лірики (2010), Хрестоматії вихователя ДНЗ, колективній збірці «Кольорові дороги», «Життя холоне на льоту».

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть