Суржко Наталія Вікторівна (дівоче призвіще Харченко), народилася 11 грудня 1982р. в м. Гуляйполе, Запорізької області.

В 1989 році пішла до першого класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуляйпільського району Запорізької області. В 1990 році перейшла до Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуляйпільського району Запорізької області, де й закінчила 11 класів у 2000 році.

В цьому ж році вступила до Дніпропетровського державного аграрного університету на агрономічний факультет. В 2005 році отримала диплом спеціаліста з відзнакою. З лютого до серпня 2006 року працювала лаборантом на кафедрі селекції та насінництва ДДАУ. З серпня 2006 року працюю завідуючою лабораторією Дніпропетровської державної обласної насіннєвої інспекції. Паралельно з роботою навчалася в Інституті післядипломної освіти Національного університету харчових технологій (м.Київ, 2007-2009рр.) за спеціалізацією «Експертиза насіння».

 

 

 Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

 

Публікації: «Свою Україну любіть», «Життя, немов політ ластівки», «Калинова сопілка»

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть