Усенко Олексій Дмитрович, народився 23 жовтня 1948 року в с.Юнаківка Сумського району, Сумської області. В 1963 році закінчив 8 класів Юнаківської с/школи і вступив до Харківського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1966 року з відзнакою. Був направлений в автобусний парк м. Суми. В 1967 році вступив до Харківського автодорожного інститу, який закінчив у 1973 році. Інженер-механік, працював у пасажирських  автопідприємствах м.Суми, пройшов від слюсаря до зам. директора автопідприємства, начальника відділу облавтоуправління. За плечима – 40 років трудового стажу, зараз – на заслуженому відпочинку.

 

Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

Публікації: «Lithium-6», власні книги: «Життя прожити – не поле перейти», «…І на оновленій землі», «Відспівали літом і мої літа», «Не остудити б золото в очах», «З твоїх долонь я п’ю холодну воду», «Оранжевая планета», «Любі хлопчики й дівчатка».

Підтримав проект «Свою Україну любіть…» буде опублікований в альманасі.

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть