Яремко Андрій Юрійовичнародився 4 квітня 1986 року в м. Сокалі Львівської області. У 1988 році переїхав до Львова. В 1993 році пішов до 1 класу ЗОСШ №38 м.Львова.

У 1998 році переведений до ЗОСШ №92 м. Львова, а в вересні 2000 року, у зв’язку з роботою матері вчителем англійської мови в українській діаспорній школі ім. Т. Шевченка в Білому Борі Заходньопоморського воєводства (Польща), переїхав до даного містечка і в 2002 році з відзнакою закінчив гімназію їм. Т. Шевченка. У цьому ж році переїхав назад до Львова, де в ЗОСШ №92 отримав повну загальну середню освіту у 2003 році. У вересні 2003 року поступив на 1 курс кафедри польської філології філологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

На початку 2003 року почав свою літературну діяльність, а у жовтні цього ж року – громадсько-політичну. В березні 2004 року – співзасновник на львівському рівні Громадянської кампанії «ПОРА!», а в жовтні-грудні 2004 року активний учасник Помаранчевої Революції та президентської виборчої кампанії (спостерігач на виборах).

В січні 2005 року – співзасновник та секретар ЛОО ВГО «ПОРА!». В грудні 2006 року – співзасновник ЛОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

В березні 2006 року поступив на навчання в Інститут Громадського Лідерства, а в грудні цього ж року закінчив даний інститут і отримав диплом «Менеджера неурядових громадських організацій». В цьому ж місяці вибраний членом та секретарем ЛМГО «Інститут Громадського Лідерства». В жовтні 2007 року – співзасновник та секретар Львівської обласної організації «Інститут Громадського Лідерства».

В грудні 2010 року вибраний Загальними Зборами керівником відділу зовнішніх зв’язків ЛМГО «Інститут Громадського Лідерства», в. о. секретаря ІГЛ.

У червні 2008 року закінчив ЛНУ ім. І. Франка і отримав диплом спеціаліста філології за спеціальністю «польська мова і література, українська мова і література», «Викладач польської мови і літератури та української мови і літератури. Перекладач».

У жовтні 2008 року поступив в Ш ім. М. Грушевського МАУТІ на спеціальність «Менеджмент туризму та готельного бізнесу.

З листопада 2008 року до листопада 2009 року – викладач ПІ ім. М.Грушевського МАУП.

З листопада 2008 року по червень 2009 року – спеціаліст ведення документації заочного та дистанційного навчання ПІ ім. М.Грушевського МАУП.

З 10 червня 2009 року до лютого 2010 року – перекладач польської мови ВАТ «КРЕДОБАНК».

У березні 2010 року закінчив ПІ ім. М. Грушевського МАУП за спеціальністю «Менеджмент туризму та готельного бізнесу» та здобув кваліфікацію «Менеджер туризму та готельного бізнесу».

З березня до грудня цього ж року стажувався в прес-службі Львівської міської ради.

З січня 2011 року – спеціаліст І категорії відділу «Прес-служба» управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

  Член Літературної творчої спілки «Елітер».

 

 

Публікації: «Lithium-5», «Lithium-6», «СОПІЛКА ЧАСУ», «Громадські організації Львова 2007», «Громадські організації Львова 2008», «Україна: рік після виборів. Моніторинг регіонів», «Organizacje spoleczne Lwowa 2008», «Lviv public organizations 2008»

Підтримав проект «Свою Україну любіть…» буде опублікований в альманасі.

Привіт видати книгу в Україні або opublikować książkę na Ukrainie. Тут можна найдешевше видати книгу та найякісніше видати книгу і точно найдешевше видати книгу або купити книгу. Для рускоязычных подойдет как издать собственную книгу в Украине или издать книгу, но сколько стоит издать книгу и нужно ли издать свою книгу а именно издать книгу в украине. Для молодых авторов издать сборник стихов или издать роман и даже издать повесть